Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 5 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Ferrari Пон Мар 29, 2010 9:52 pm

Добре де,резултата след 1-вото полувреме е 1-3...аз ставам ,виждам че падам с толкова и почвам да те проучвам донякъде...и кво да видя-през цялата минала седмица си изиграл не повече от 45 минути защита и всичко останало само контра и аката,естествено,че ще играм атака за 2-рото,а и все пак от 11-те които играха 1-вото половината бяха нападатели,4 халфа май и защитник,е исшаш да ти изляза контра ли? или защита?...Да го оставим тва,че не си видял какво въобще правя аз,да речем че си ме подценил.На полувремето вкарвам 150 кр мотивация,3 смени,почвам преса а и на всичкото отгоре те ловя-5 гола да можех да вкарам от 45-та до 60-та мин 5 щях да вкарам,61-вата пак вкарвам щото те ловя, и докрая ти играеш с 3-4-3 атака на дъжд...какво искаш?Да ме обърнеш?
Давам ти съвет,разледай малко как играят тия от 1-ва и 2-ра дивизия,мене не ме гледай щото явно не ме смяташ за добър...и ако още се чудиш как те бих с 5-3 на мой стадион кво ли им беше на Ники и Халви които изядоха по 5 и 6-0 на тоя стадион...Още 1 съвет-стига играй контра и атака на голове,аз може да си личи,че трудно те бих,но...другите няма да ти простят,ако продължаваш да въртиш тая тактика не само,че ще си стоиш в трета ми и няма да има смисъл да си хабиш кредитите за тренировки,мотивация и нови играчи просто защото каквото и да тръгнеш да печелиш или постигаш ще се чудиш така както днес как си получил 4 за полувреме...

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Писане  bat Muri Вто Мар 30, 2010 1:07 am

4 гола за едно полувреме са си много,още повече,че сте играли с една и съща тактика 30 мин.
Според мен факта,че след 60 мин. когато правиш 3 смени и влизаш с преса и не правиш гол а напротив правят ти на теб говори,че нещо ти "куца" подредбата на футболистите ...
Моят съвет е да не използваш функцията на играта за смяна на тактика при гол повече от веднъж на полувреме.Винаги разигравай мача предварително след като си решил с каква схема и тактика ще играеш така ще видиш при смяна на тактиите кой футболист на кой пост отива да играе,така ще избегнеш например ляв и десен халф да играят един до друг или нападател да стане дефанзивен халф а защитник атакуващ ...и т.н.

bat Muri

Брой мнения : 47
Join date : 06.02.2010

Дискусии за Проблемни мачове - Page 5 Empty мнение

Писане  ADMIN Вто Мар 30, 2010 11:57 am

Ще го кажа кратко и ясно-мача е 4-3,просто играта е калкулирала гол повече за домакина!
Специално второто полувреме госта има куп грешки и се спасява от погром,защото играчите на домакина не са подготвени на 100% Exclamation
ADMIN
ADMIN

Брой мнения : 5
Join date : 29.03.2010

Дискусии за Проблемни мачове - Page 5 Empty Проблемни мачове ли?

Писане  Neo Съб Апр 03, 2010 12:44 pm

Проблемни мачове ли? Very Happy
Че то от известно време-доколкото аз съм запознат де-всички по-важни събития в BGLIGA са проблемни-най-вече платените турнири Razz

Писане  Neo Съб Апр 03, 2010 12:49 pm

А иначе-ако трябва да съм конкретен-съчувствам на TON4OSA-просто не е истина че не му дават да стане Шампион!Смешно е-отбор,като Реал Созопол да не е ставал шампион Rolling Eyes
Всички знаете,че не сме първи приятели с Антон-но според мене от сега играещите той най-много заслужава да е N1 Idea
Neo
Neo

Age : 50

Дискусии за Проблемни мачове - Page 5 Empty От другия форум....

Писане  Neo Пон Апр 05, 2010 12:16 pm

От другия форум....

Не искам да вземам страна-знаете,аз винаги имам собствена позиция,заради която за близо 4 години съм бил "САМО" 3 пъти шампион-а е трябвало да са поне 3х3 Very Happy
Та да се върна на темата-аз продължавам да твърдя,че от декември миналата година играта съвсем се опорочи!Кое ме накара да спра с NEON-това че след като станах шампион,всички ревнахте че било нечестно само защото 4-5 мача не се играха/от 42 мача-всичките в първа дивизия с 23 гостувания при това/Но какво стана след това-баджанащината процъфтя и вече не е проблем да станеш шампион и с 10 мача,а другите 32 да си ги напазаруваш!!!Това игра ли е колеги???Мен лично ще ме е срам от подобна купа и ще я счупя на стълбището на E-card bounce Да не говорим че съвсем се размиха и така наречените "тактики" в играта-логиката никаква я няма и колкото и да се напъва човек-ако не си от "богопомазаните" не печелиш нищо или така тънко те хързулват,че наградите и парите минават на една ръка разстояние от теб-и то не защото противника ти е по-добър,съвсем не-а защото някой си е решил че ще му даде мача на него,а друг е решил че срещу теб ще играе мача на живота си в играта,а на следващия ден същия играе на ниска с директния ти опонент за класиране!Ей,какво е това бе колеги-спрете се малко,не ви ли е срам-ако не от другите,от вас самите!
Толкова много лайна в тази игра-както в последните 3 месеца не е имало-а и аз провеждайки някои разговори напоследък се надявам занапред и да няма!Но наистина картинката в момента е жалка-апогея беше в последния платен турнир и в настоящето първенство!
Както Моканина бе казал-Колко мъка има по Света боже!!!
А аз Нео ще добавя....и хора без мъжки сърца....
Neo
Neo

Age : 50

Писане  ivosteel Пон Апр 05, 2010 8:26 pm

ADMIN написа:
ivosteel написа:Loko PD 1 : 0 MaTRix4o1 Тоя Локо взе много да ме съмнява !

И що-щото си е позволил да бие някои от "избраните" ли? Laughing

хаха теб не те знам кой си ,ама ако си истински админ от сайта на bgliga ,аз ще си отрежа топките Very Happy
ivosteel
ivosteel

Брой мнения : 10
Join date : 14.03.2010

Писане  master kenobi Пон Апр 05, 2010 10:03 pm

Ако е истински админ добре дошъл,ако не е ,пак добре дошъл,но поне да се каже.

Писане  master kenobi Нед Апр 11, 2010 9:58 pm

Хайде някой да ми обясни и този резултат.

ФК Баба Яга - Синдиката 3 : 3 2010-04-11 див.4 гр.6

Age : 52

Писане  milenov Вто Апр 20, 2010 8:46 am

На това ли викате проблемни мачове??????Това е като в действителността!Не винаги силния побеждава!