форум за футбол
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

+4
bat Muri
Neo
Ferrari
master kenobi
8 posters

Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  master kenobi Вто Апр 06, 2010 8:34 pm

Говори се ,а и се вижда че в много от срещите в горните дивизии има нагласени мачове.На практика се получава така ,че определени отбори си набавят победата по няколко начина,само и само да мръднат с някое място нагоре в класирането,или в турнирите.Време е тази порочна практика да бъде спряна,и играта да се играе честно и мъжки,без всякъкви приятелски кръгове и предложения от всякъкъв вид.
Тука е мястото където ще разобличаваме такива корупционни схеми и практики.
master kenobi
master kenobi

Брой мнения : 92
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 52
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  master kenobi Вто Апр 06, 2010 8:48 pm

Колегите от другия форум също са съпричастни към този проблем и даже са подели акция.



http://bgliga.forumotion.com/forum-f94/topic-t502.htm#5114
master kenobi
master kenobi

Брой мнения : 92
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 52
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Ferrari Вто Апр 06, 2010 11:14 pm

Кво да ти кажа...шампион без поне 5-10 оговорени мача НЯМА!Затова и несъм ставал шампион Laughing
Затова турнира е по-интересен,защото дори и да си оговарят мачове,квото и да правят твоята задача ще си е все същата-да биеш в 2 мача...
Иначе то много лесно се вижда кои са корупционните мачове,то общо взето тая игра се играе на области...

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Neo Сря Апр 07, 2010 6:41 am

Кво да ти кажа....
С това българско-провинциално мислене.....че никой нищо не може да промени и че всеки може да погазва правилата....виждаме не само тази игра,ами и държавата ни къде се намира....
Neo
Neo

Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 03.04.2010
Age : 50
Местожителство : Sofiq/Plovdiv

http://bgliga.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty ONLINE среща в Chatbox в събота 10.04.2010

Писане  Neo Чет Апр 08, 2010 1:26 pm

Neo
Neo

Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 03.04.2010
Age : 50
Местожителство : Sofiq/Plovdiv

http://bgliga.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  bat Muri Съб Апр 10, 2010 3:19 am

Първо,поздрави на НЕО,не знам защо но с него до сега винаги сме се разминавали в играта,никога не съм имал удоволствието да наблюдавам или да играя срещу негови отбори,може би защото просто когато тай е имал време за играта аз съм нямал ... и обратното.
По темата.Такива мачове е имало,има и ще има ... но чак пък "корупционни схеми" ... В тази игра аз имам роднини и приятели,има и такива които дори и не познавам но са ми симпатични, ако някой от тях играе за награда а аз не защо да не му "дам" мача, още повече,че никога не е сигурно дори и да се напрегна че ще му го взема.
Пример: Играя срещу мой приятел който има шанс за награда а аз никакъв.Има два варианта: първият е да му стана "донор" на него без да ми струва нищо,вторият е да внеса в "хазната" на бг.лига извесна сума кредити (пари) ... кой ли ще избера Rolling Eyes

bat Muri

Брой мнения : 47
Reputation : 0
Join date : 06.02.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Neo Съб Апр 10, 2010 10:26 am

Здравеx Bat Muri !Благодаря за добрите думи!
Чак да корупционни практики не говорим-точното название е уговорени или дадени мачове Very Happy
Разбирам мнението ти по темата-но пък аз друг пример ще ти дам!
Представи си,че всеки почва да дава на всеки роднина,приятел,познат дори всеки 2-ри мач...както всъщност е в момента-какво се получава според теб? Very Happy
Не сме ли всички в тази игра,заради тръпката от надиграване,заради удоволствието да биеш някой,който знаеш че подобно на тебе дава всичко от себе си!
С моя приятел SVEMO преди време преди всеки важен мач си говорехме че адреналина е на MAX, човек се поти,пулса му се ускорява-познато ли ти е това?Защото на повечето сега играещи никак не им е познато-сигурно докато тече важен мач,който те са "дали" или "взели" предварително,отиват до тоалетната например...
Е ти за "КОЕ" си,кое ти харесва и каква BGLIGA искаш да играеш?

НААКАНА или ИСТИНСКА бате?
Neo
Neo

Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 03.04.2010
Age : 50
Местожителство : Sofiq/Plovdiv

http://bgliga.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  master kenobi Съб Апр 10, 2010 4:11 pm

bat Muri написа:Първо,поздрави на НЕО,не знам защо но с него до сега винаги сме се разминавали в играта,никога не съм имал удоволствието да наблюдавам или да играя срещу негови отбори,може би защото просто когато тай е имал време за играта аз съм нямал ... и обратното.
По темата.Такива мачове е имало,има и ще има ... но чак пък "корупционни схеми" ... В тази игра аз имам роднини и приятели,има и такива които дори и не познавам но са ми симпатични, ако някой от тях играе за награда а аз не защо да не му "дам" мача, още повече,че никога не е сигурно дори и да се напрегна че ще му го взема.
Пример: Играя срещу мой приятел който има шанс за награда а аз никакъв.Има два варианта: първият е да му стана "донор" на него без да ми струва нищо,вторият е да внеса в "хазната" на бг.лига извесна сума кредити (пари) ... кой ли ще избера Rolling Eyes
Бат Мури,ти може и да не знаеш, но си съществува точно корупционна практика.Там където минава номера с познати добре,обаче там където не мине ,се пишат съобщения,се обещават разни неща срещу извършена услуга,и това ако не е корупция,кое е тогава.
master kenobi
master kenobi

Брой мнения : 92
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 52
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  bat Muri Пон Апр 12, 2010 1:17 pm

Разбирам Ви и двамата.
Аз също съм получавал подобни съобщения,също съм усещал тръпката от победата и разочарованието от загубата и точно за това съм сигурен,че спечелилите по този начин награди на дали са щастливи от "успеха си".
Те са статистици,просто за статистиката на бг.лига имат вписано във визитката си,че са "спечелили" ...
И какво от това ...
Аз например съм сигурен,че така както ми протича в момента живота никога нищо няма да спечеля, и не защото нямам достатъчно знания и кредити а просто защото нямам достатъчно време ... и никаква възможност да играя он-лайн а да не говорим за факта,че всеки понеделник играя на сляпо - не знам кои ми е противник,какво е времето,без мотивация.Пробвал съм с приятели които имат възможност когато съм ангажиран да ми помогнат с отбора но не е същото ... Радоста от победата я няма,разочарованието от загубата също ... тръпката тотално липсва Exclamation
Все едно някой да си легне с жена ми щот ме няма ... дали ще получа оргазъм Rolling Eyes
Very Happy Very Happy Very Happy

bat Muri

Брой мнения : 47
Reputation : 0
Join date : 06.02.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Neo Вто Апр 13, 2010 2:56 pm

bat Muri написа:Разбирам Ви и двамата.
Аз също съм получавал подобни съобщения,също съм усещал тръпката от победата и разочарованието от загубата и точно за това съм сигурен,че спечелилите по този начин награди на дали са щастливи от "успеха си".
Те са статистици,просто за статистиката на бг.лига имат вписано във визитката си,че са "спечелили" ...
И какво от това ...
Аз например съм сигурен,че така както ми протича в момента живота никога нищо няма да спечеля, и не защото нямам достатъчно знания и кредити а просто защото нямам достатъчно време ... и никаква възможност да играя он-лайн а да не говорим за факта,че всеки понеделник играя на сляпо - не знам кои ми е противник,какво е времето,без мотивация.Пробвал съм с приятели които имат възможност когато съм ангажиран да ми помогнат с отбора но не е същото ... Радоста от победата я няма,разочарованието от загубата също ... тръпката тотално липсва Exclamation
Все едно някой да си легне с жена ми щот ме няма ... дали ще получа оргазъм Rolling Eyes
Very Happy Very Happy Very Happy

Хахаха-чудесно си го изразил Very Happy
Ама бате-знаеш ли какъв е проблема?
Че някои хора явно получават оргазъм от това, че жена им си ляга с други-а най-добре е да гледат и самия акт,така удоволствието им е пълно...
Но се чудя за едно...каква е наистина радоста от победата и разочарованието от загубата за тия хора??? Very Happy Very Happy Very Happy
Neo
Neo

Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 03.04.2010
Age : 50
Местожителство : Sofiq/Plovdiv

http://bgliga.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Ferrari Сря Апр 14, 2010 1:07 pm

Pisha na latinica samo zaradi toq...pc
Ako v tova tejko vreme mojesh da pechelish po 600-1000 prez mesec i polovina mnogoqsno che shte go pravish,shte si vzemesh plazma,shte kupish neshto na kolata ili kvoto i da bilo-mnogo qsno che shte iskash da gi vzemesh tiq 1000 lv mesechno.No pak tova prechi na drugite,koito vkarvat po 10-15 000 kr mesec za otbor i nakraq se natuknat na toq s golemite krediti i futbolisti i izqjdat edin mijav 1/4 final ili 15-to mqsto v shampionata...e mnogo qsno che nqma da ti haresa,i vse pak toq s mnogoto krediti ne e vinoven che slabite nemogat da go biqt...koito moje da go bie i sym siguren che ima mnogo koito da pobejdavat tiq ot 1-va i 2-ra...Problema e che nqkoi imat ne po 3 pozvoleni otbora,a malko poveche i nakraq izliza che kakto si na 11-to mqsto v shampionata,imash domakinstvo i 10-tiq ima utre gostuvane na 35-tiq,koito nqma nishto obshto s 10-tiq i kvo da vidish???Na drugiq den(posleden za shampionata da rechem) ti si vzimash macha,no pyk 10-tiq bie s 0-10 35-tiq koito ushkim ne e otbor na 10tiq i ti pak ostavash 11-ti,samo zashtoto 10-tiq ima poveche priqteli ili krediti da plati na 35-tiq..ne e chestno...11-tiq pak shte trqbva da vkara 50 lv za da ocelee otborcheto mu,a 10tiq prosto shte si vzeme 12 000 ot nagradata...11-tiq mu pisva i se otkazva ot igrata,dokato 10-tiq prodaljava i drugiq shampionat taka dokato ne precaka sledvashtiq...mnogo priqtelstva stanaha tuka i mnogo ugovoreno stana v pochti vseki mach.I tazi dominaciq nqma da spre s pisane po forumi...

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  milenov Пет Апр 16, 2010 8:26 am

От: munyto
Дата: 20.02.2010
Тема: Здр.
Колега, ако не ти е фатално, не ми скачай - боря се за топ 10. НаздрАВЕ!
Ето това съобшение получих преди време!

milenov

Брой мнения : 67
Reputation : 3
Join date : 20.01.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  v.mihaylov Съб Апр 17, 2010 1:58 pm

[От: Lady Cler
Дата: 26.03.2010
Тема:!
Ако не ти е проблем, не ми скачай, че драпам за топ 10. Благодаря ти предварително. НаздрАВЕ!]

Това съобщение получих аз !!
Разбира се не му легнах, а той ми го върна като подари последния си домакински мач от шампионата на прекия ми конкурент за влизане в първа дивизия.
Не мога да разбера за какво са им тия шорти, за какво им е това 10 място на тези хора при положение че си взимат по този начин мачовете!
v.mihaylov
v.mihaylov

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 11.04.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  master kenobi Съб Апр 17, 2010 2:42 pm

Най лошото в случая е,че за доста хора това е редовна практика.Време е тези хора да се замислят,струва ли си наистина за едни шорти от 5 лева да сасипват играта,според мен няма смисъл.
master kenobi
master kenobi

Брой мнения : 92
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 52
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  gergo Пон Апр 19, 2010 11:12 am

тези шорти са от 35.00лв
gergo
gergo

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Местожителство : Хасково

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  master kenobi Пон Апр 19, 2010 6:11 pm

Няма такива шорти дето да се вложи във тях материали и труд за 35 лв.
master kenobi
master kenobi

Брой мнения : 92
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 52
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Nicky Пон Апр 19, 2010 7:11 pm

12 000кр. = 40лв. толко са тия шорти(поне на толко са оценени), стига вече спорихте за тях!

Nicky

Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 23.01.2010

Върнете се в началото Go down

Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА Empty Re: Има ли корупционни практики в играта на БГ ЛИГА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите