форум за футбол
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

турнири

3 posters

Go down

турнири Empty турнири

Писане  stefo Нед Мар 07, 2010 11:27 pm

организаторите трябва да помислят за повече турнири дори и да са приятелски.защото така ще се увиличи и интереса към играта.защо сега се получава дефакто това,в шампионата ако изгубиш една среща недайси боже две играеш колкото да не изпаднеш в по долна група.в турнира ако си в 6 дивизия и отпаднеш първия кръг чакаш месец.

stefo

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 03.03.2010

Върнете се в началото Go down

турнири Empty Re: турнири

Писане  stefo Пон Мар 08, 2010 12:15 am

мисля също че ще е добре ако има 2 или 3 турнира с награди,и както писа един учасник да се направи така че всеки участник да вземе по нещо за да има стимул.когато ния участниците получим малко от вас организаторите тогава и на нас участниците ще ние по лесно да харчим например може да има два турнира на принципа на шампионска лига и уефа.в първия да участват :0т 1до 3 дивизия първите 3 отбора от 4 до 6 първите два и за останалите само първия.и за да има някакъв стимул всеки участник да участва с наяква такса която да е от порядъка на 200-300kredita защото данезабравяме че има участници под 16години които не разполагат с средства а те също са в играта.помислете

stefo

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 03.03.2010

Върнете се в началото Go down

турнири Empty Re: турнири

Писане  itopata Пон Мар 08, 2010 6:35 pm

това няма как да стане Laughing 1. съмнявам се администраторите да знаят за този форум а и дори да знаят нали си печелят достатъчно пари и изобщо не ги интересува мнението на играчите Laughing 2. Годините нямат значение аз съм на 15 а последните 3 турнира съм взел 400 лв . Като можеше да са двойно повече ако не подаряваха турнирите на избрани от тях отбори . 3. Ако на някой му се играе тази игра сериозно трябва да знае че промени в играта няма да има но за сметка на това ще има смешни мачове колкото му се иска Laughing

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

турнири Empty Re: турнири

Писане  jims22 Пон Мар 08, 2010 9:50 pm

stefo написа:организаторите трябва да помислят за повече турнири дори и да са приятелски.защото така ще се увиличи и интереса към играта.защо сега се получава дефакто това,в шампионата ако изгубиш една среща недайси боже две играеш колкото да не изпаднеш в по долна група.в турнира ако си в 6 дивизия и отпаднеш първия кръг чакаш месец.
Що се отнася до турнирите ние сме на същото мнение и затова организираме турнири тук във форума,разбира се с награден фонд от кредити,ако имаш желание се включи и ти в турнир-Директна елиминация!
jims22
jims22
Admin

Брой мнения : 189
Reputation : 1
Join date : 20.01.2010

https://bgliga.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

турнири Empty Re: турнири

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите