форум за футбол
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дискусии за Проблемни мачове

+12
ivosteel
jenk
Ferrari
Nicky
neron1974
pavel_v
gergo
master kenobi
itopata
bat Muri
pepo
jims22
16 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  bat Muri Сря Мар 10, 2010 4:19 am

pavel_v ... кога да се откажа решавам аз!Това е форум в който всеки може да изкаже своето мнение и виждане.Ако моето не ти харесва съжелявам.
Пресата на домакина е 45 минути НО с прекъсване от 15 минути на полувремето което има значение.
Схемата на игра не е печеливша според теб ... аз обаче съм на друго мнение.
За играчите и мотивацията сме на едно мнение.
neron1974, няколко пъти споменаваш за "правила на играта",предполагам,че имаш в предвид това :
"Схема на игра

* При игра в атака отбора ще бъде по-силен с повече футболисти в атака
* При игра в защита отбора ще бъде по-силен с повече футболисти в защита
* При игра в контраатака отбора ще бъде по-силен с повече футболисти в средата на терена",
но в правилата пише и това:
"Стил на игра

* Подберете подходящ стил на игра според избраната схема и атмосферните условия при които се играе мача
* Избраният стил на игра има различна ефективност в зависимост от стила на противника"
и това:
"Време

* Атмосферните условия се отразяват по различен начин на отбора в зависимост от стила на игра"

Аз не смятам,че 3-5-2 и 3-3-4 са най-добрите контра и атака на сняг.

bat Muri

Брой мнения : 47
Reputation : 0
Join date : 06.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Сря Мар 10, 2010 8:59 pm

neron1974 написа:Laughing Laughing Laughing експерта ми той


спец си голям Wink видяхме те днеска Laughing

master kenobi написа:Що не си уредите 1 мач на вързано по 5000кредита и ще видите кой е по добър,или 2 на разменено гостуване.

след това не съм те виждал в форума ... айде да играеме Rolling Eyes

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Чет Мар 11, 2010 8:17 pm

Кръг 6 Мач 1 11-03-2010 20:00 Northwich Vics - 666 4 : 2 виж репортаж

ето ви смешен мач ... ако това е 4-2 аз се отказвам от играта Exclamation

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  master kenobi Чет Мар 11, 2010 8:46 pm

Головете в 39 и 49мин. според мен, не са реални.Идват някакси против правилата,но това могат да го обяснят от сайта на играта.
master kenobi
master kenobi

Брой мнения : 92
Reputation : 0
Join date : 01.02.2010
Age : 52
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  pavel_v Чет Мар 11, 2010 8:52 pm

master kenobi написа:Головете в 39 и 49мин. според мен, не са реални.Идват някакси против правилата,но това могат да го обяснят от сайта на играта.
Ами обясни де кое му е нереалното на 39 че не виждам такова

pavel_v

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 09.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Чет Мар 11, 2010 8:59 pm

pavel_v написа:
master kenobi написа:Головете в 39 и 49мин. според мен, не са реални.Идват някакси против правилата,но това могат да го обяснят от сайта на играта.
Ами обясни де кое му е нереалното на 39 че не виждам такова

еми 2-2 става малко нереално ... ама не е там нереалното в мача а 45-60 се решава мача защото вместо да стане 3-2 трябва да е 2-4 Wink а от там мача отива или 5-4 или 4-4

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Чет Мар 11, 2010 9:00 pm

pavel_v написа:
master kenobi написа:Головете в 39 и 49мин. според мен, не са реални.Идват някакси против правилата,но това могат да го обяснят от сайта на играта.
Ами обясни де кое му е нереалното на 39 че не виждам такова

еми 2-2 става малко нереално ... ама не е там нереалното в мача а 45-60 се решава мача защото вместо да стане 3-2 трябва да е 2-4 Wink а от там мача отива или 5-4 или 4-4 .... а и да не забряваме разликата в играчите Wink имайте предвид че половината ми играчи са над 6х100

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  pavel_v Чет Мар 11, 2010 9:02 pm

Е може би ако знаеше как се редят играчите за 5-3-2 можеше да и да стане но явно тези неща не са ти много ясно.пЪК И ТЕЗИ смени цял мач защита без да вкараш свежест в нея нещо не върви не мислиш ли

pavel_v

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 09.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Чет Мар 11, 2010 9:21 pm

pavel_v написа:Е може би ако знаеше как се редят играчите за 5-3-2 можеше да и да стане но явно тези неща не са ти много ясно.пЪК И ТЕЗИ смени цял мач защита без да вкараш свежест в нея нещо не върви не мислиш ли

бате нз за каква подредба ми говориш като виж неговата каква е Wink с мойте смени задължително ПОНЕ 1 гол трябва да имам което прави мача или равен или победа с 1 гол за него Wink

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Nicky Чет Мар 11, 2010 10:39 pm

Абе вече виждам какво ли не в тая игра!
15-30 домакин ловиш, обаче противника има преса и ти вкарва!
30-45 домакин, госта те лови, ти с преса, той без, неможеш да вкараш.. а обясни ми какво става!
Днеска е по-реално защото играете и 2-та една тактика 45-60, ама пак с преса и смени, абе според мен трябва да вкараш поне гол!

А за моя мач, какво ли да кажа, ако бях аз с играчи като на Сашето, можеби 5 гола в мойта врата ще са малко !!!
Особенно за 2рото полувреме дето го ловя 15 мин и 30 играем на равни тактики в 60 и 75 вкарвам свежарките той няма нито преса нито смени тогава и пак аз немога да вкарам, нищо че играчите ми са 6х100 и са в разцвета на силите си, а неговите са 18-19г.
scratch

Nicky

Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 23.01.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Чет Мар 11, 2010 11:10 pm

ники последните турнири какво ли не съм виждал Smile това 5-1 е уникално смешно Wink но нали знаеш срещу сашо как се играе Laughing Размазваш го и се молиш да не го бутат cyclops Да си припомним любимия ми финал Laughing

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Ferrari Чет Мар 11, 2010 11:17 pm

Леле тоя барселона беше на Сашо Smile,тва ващо се нарича як мач Laughing
С Ники съм печелил финал,с Сашо не Laughing ,ако стигна до финал да се чуди човек кой е по-удобен...

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Чет Мар 11, 2010 11:41 pm

Ти се моли да не си с сашо на финал че там те чака разгром Laughing Ще го ловип 43 мин първото полувреме той няма да е на 100% мотивация и ще водиш само 1-0 Laughing

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Пет Мар 12, 2010 8:18 pm

АЙДЕ НЕКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ НЕСКА МАЧА И ГО ПРЕДЛАГАМ ЗА НОБЕЛОВА НАГРАДА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Ferrari Пет Мар 12, 2010 8:49 pm

Ти па за кой мач ревеш

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Пет Мар 12, 2010 9:00 pm

Кръг 6 Мач 1 11-03-2010 20:00 Northwich Vics - 666 4 : 2 виж репортаж
Кръг 6 Мач 2 12-03-2010 20:00 666 - Northwich Vics 4 : 2 виж репортаж

е тия двата в 6та див ...

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty re

Писане  jenk Съб Мар 13, 2010 6:01 pm

itopata написа:ники последните турнири какво ли не съм виждал Smile това 5-1 е уникално смешно Wink но нали знаеш срещу сашо как се играе Laughing Размазваш го и се молиш да не го бутат cyclops Да си припомним любимия ми финал Laughing

awe mom4e, edin final si stignal i samo za nego si govorish!Izigrai oshte edin, dva i togava govori, 4e nqkoi ti pre4i!Kato gledam samo ti postva6 tuk v diskusii za problemni ma4ove, ima i takiva ma4ove, no trai si i si 4akai shansa da ne te ebavat!

p.s.: igra4ite na sasho sa na po 32, 33 godni- ne sa na 19!!No za malko da otide na final, ako ne be6e prinuditelnata smqna v ma4a.........

jenk

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 13.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Ferrari Съб Мар 13, 2010 6:33 pm

Колкото и Сашо да е мой човек като фен на Юнайтед,той незаслужаваше финал в тая дивизия следкато в нея очастваме аз,Ники,Халви,Рафа и сумати други добри играчи дали десетки хиляди кредити за отборите и накрая 33-годишни старци да вземат 50 или 150 лв.(колкото и приятен опонент да ми беше за финала Very Happy )
Финалиста може да е нечестно класирал се само от моя страна Smile ,щото се наложи шампиона от 1-ва да мачка с 6-0(по обясними причини отсъствах де Very Happy )

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Съб Мар 13, 2010 6:40 pm

jenk написа:
itopata написа:ники последните турнири какво ли не съм виждал Smile това 5-1 е уникално смешно Wink но нали знаеш срещу сашо как се играе Laughing Размазваш го и се молиш да не го бутат cyclops Да си припомним любимия ми финал Laughing

awe mom4e, edin final si stignal i samo za nego si govorish!Izigrai oshte edin, dva i togava govori, 4e nqkoi ti pre4i!Kato gledam samo ti postva6 tuk v diskusii za problemni ma4ove, ima i takiva ma4ove, no trai si i si 4akai shansa da ne te ebavat!

еми добре Laughing 1 финал в 1ва -октомври месец , 1 финал в 2ра - декември месец , 1 финал в 6та януари месец , 2007 имам 3 финала ... 2 в 4та див и 1 в 5та ... мисля че отдавна мога да си говоря спокойно Laughing ...

а за сашо с тия играчи ... Laughing и двата мача са смешни ... не само играчи а и тактика ...

а и кажи ми как да не слагам мои мачове след отпадането ми вчера ... както и да го погледнеш е смешно Exclamation

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty re

Писане  jenk Съб Мар 13, 2010 6:48 pm

itopata написа:Кръг 6 Мач 1 11-03-2010 20:00 Northwich Vics - 666 4 : 2 виж репортаж
Кръг 6 Мач 2 12-03-2010 20:00 666 - Northwich Vics 4 : 2 виж репортаж

е тия двата в 6та див ...

za tezi ma4ove kaji de go vijda6 problema?ne vijdam qko da sa ti otrqzali glavata, dori e dosta logi4en s ogled drugite ma4ove, koito se irgaqt!Ina4e za Sasho sum suglasen s koceto, dali e zaslujeno da igrae na final otnosno drugite igra4i nz, no s tezi si igra4i i tova ne e malko v 5-ta diviziq!

itopa: kude e u4itelq ti Neo, nqkude zamlukna izvednuj, domu4nq mi za nego:) Sad

jenk

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 13.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty re

Писане  jenk Съб Мар 13, 2010 7:04 pm

pavel_v написа:Е може би ако знаеше как се редят играчите за 5-3-2 можеше да и да стане но явно тези неща не са ти много ясно.пЪК И ТЕЗИ смени цял мач защита без да вкараш свежест в нея нещо не върви не мислиш ли


e tuka pavkata dobre ti go e obqsnil!!!!

*koce, pavkata neznam kakvo shte go 4erpava6- daje tova ne e purviq takuv slu4ai, po moi spomeni:) Exclamation

jenk

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 13.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  itopata Съб Мар 13, 2010 7:17 pm

jenk написа:
pavel_v написа:Е може би ако знаеше как се редят играчите за 5-3-2 можеше да и да стане но явно тези неща не са ти много ясно.пЪК И ТЕЗИ смени цял мач защита без да вкараш свежест в нея нещо не върви не мислиш ли


e tuka pavkata dobre ti go e obqsnil!!!!


ти мача дори погледнал ли си го Shocked Rolling Eyes той ми играе контра и защита БЕЗ ляв и десен халф .... аз си играя с най нормална подредба за защита ... не съм влагал за ловене на всякаква тактика подредба ... + като гост с влизане в преса с 3 смени с играчи на по 40 точки и няколко качества на 100 по добре от противниковите играчи ... и вместо да вкарам 2 гола да получа 1 ... ето това си е пълен ташак с отбора и труда ми !!!

itopata

Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 08.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Ferrari Съб Мар 13, 2010 7:40 pm

jenk написа:
pavel_v написа:Е може би ако знаеше как се редят играчите за 5-3-2 можеше да и да стане но явно тези неща не са ти много ясно.пЪК И ТЕЗИ смени цял мач защита без да вкараш свежест в нея нещо не върви не мислиш ли


e tuka pavkata dobre ti go e obqsnil!!!!

*koce, pavkata neznam kakvo shte go 4erpava6- daje tova ne e purviq takuv slu4ai, po moi spomeni:) Exclamation
С Павката си помагаме и учим взаимно,знае че може да разчита на мен стига аз самия да мога,просто от 3-4 месеца съм извън "голямата игра" и съм позабравил някои неща,небих си преписал незаслужени комплименти и все пак да класираш поостарял отбор на полуфинал след тежко и леко необяснимо 6-1 ... си е геройство макар и при камикадзе играта на противника.БРАВО пак!!!
П.П. Случайно да си Лъчо? Smile

Ferrari

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  ivosteel Нед Мар 14, 2010 12:22 pm

Аз какво да кажа, за тоя турнир,от 2 полуфинала в 1-ва дев ,не ме пуснаха поне с единия отбор на финал , а за финала в 3-та просто не ми се говори ,айде за 1-ва дев ясно нямаше как да ме оставят да спечеля за 3-ти пореден път турнира там,но не ми е ясно защо ме заклаха в 3-та !?! Като цяло целият турнир тоя път беше една голяма пародия ,рядко се срещат реални мачове . Но от оплаквания и жалвания файда няма,по добре си трайте и си чакайте вашия момент !!!
ivosteel
ivosteel

Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 14.03.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  bat Muri Нед Мар 14, 2010 4:52 pm

Преди около година се запознах с един програмист (ака не бъркам) ... попитах го за играта ... той пък излезе че е запознат с начина и на програмиране защото са имали поръчка да направят подобна и като започна да ми говори някакви работи ... 5 минути слушах,слушах и накрая го прекъснах и му казах: "говори ми на Български"... ха-ха-ха ... той каза така (вече на Български) Laughing : " представи си едно колело ... като колелото на късмета ... там има няколко разделения,толкова колкото реши програмиста...някой са постоянни величини ... примерно "мал шанс домакин","мал шанс гост" или "0-0" ... другите са променливи ... "победа гост","победа домакин" и т.н. променливите величини увеличават шанса ти за успех или съответно го намаляват ... те са най-голям процент от колелото ... те се променят в зависимост от това какво правят играчите ... и след това колелото се завърта ...
Моят съвет е да приемате играта като игра ... направете необходимото за да увеличите своя сектор на колелото ... пък от там нататък ...

bat Muri

Брой мнения : 47
Reputation : 0
Join date : 06.02.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за Проблемни мачове - Page 3 Empty Re: Дискусии за Проблемни мачове

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите